NÁŠ PŘÍBĚH

AGATA JEANS je rodinná firma, která byla založena v roce 1996, v temže roce uvedla na český trh kvalitní dámské strečové kalhoty vyrýběné v italské licenci.
Uvedením na trh nového typu látky BI-STRETCH(COMFORT 360°) a využitím speciální německé technologie začala FA AGATA JEANS vyrábět kalhoty výlučně z tohoto materiálu v renovovaných evropských továrnách.
Zpracování tohoto materiálu je velmi náročné a je zapotřebí vysoce kvalifikovaných pracovníků a speciálních strojů.

AGÁTA - nášivka.
AGÁTA - kvalitní italské látky.

V roce 1999 byla získána ochranná známka módní firmy AGATA JEANS. Výroba prochází neustálou inovací, která se projevuje na perfektním padnutí a funkčnosti. Kalhoty mají sportovní ráz, ale s využitím swaroských komponentů získávají elegantní vzhled.

AGÁTA - krejčovský metr.
AGÁTA - sklad.

Naše kalhoty mají široké využití, nejsou vhodné jenom do kanceláře, díky dynamickému pásku, ale i na volnočasový sport, jízdě na kole a klidně i do divadla. Jsme zastánci minimalistického stylu s vysokou kvalitou zpracování a použitím nadstardartních bi-stretchových materiálů. Díky tomu patří naše kalhoty svou technologií a provedením k současné světové špičce. Zaměřujeme se na udržitelnost a zaručujeme, že naše kalhoty i při vašem častém používání vydrží v šatníku roky a stále budou šik i co se týče vzhledu.

AGÁTA - vysačky.
AGÁTA - póza.